Ananassi detoxi dieet

Mõned inimesed vannuvad detoxi toitumisega, väites, et see toitumine hüppab, aitab neil kiiresti ja lihtsalt kaotada naela. Ärge kasutage ettevaatust, kui järgite mõnda “detox” -plaani, näiteks ananassi detoxi dieeti, sest teie keha võtab tõenäoliselt liiga palju toitumist. Mõne päeva jooksul pärast detoxi kava järgimist ei pruugi kehale pikaajaline kahjustus põhjustada ebameeldivaid kõrvaltoimeid.

Detox Diets Explained

Võib-olla olete kuulnud detox-dieedist tabloidi ajakirjades – inimesed järgivad neid tihti väga kiiresti. Detox dieedid kipuvad keskenduma ühele või kahele toidugrupile, näiteks ainult lehtköögiviljad rohelised köögiviljad, ainult puuviljad ja puuviljamahlad või ainult kõik looduslikud kuumtöötlemata toidud. Mõned eksootilised detox-dieedid nõuavad, et kogu kava jooksul tarbiksite ainult vedelikke. Detox dieedid nõuavad üldiselt, et te ei võta toidu lisaaineid, kofeiini, alkoholi ja suhkrut. Kuigi puuduvad tõendid selle kohta, et keha vajab detoksifitseerimist, võivad mõned inimesed pärast detox-dieedi puhastamist end hästi tunda lihtsalt seetõttu, et tunnevad, et nad teevad oma kehale midagi positiivset. Rääkige oma arstiga enne uue dieedi või söömise plaani alustamist.

Ananassi Detox Dieet

Ananassi detoxi dieet, mida mõnikord nimetatakse ka 7-päevase detox-dieedi või Metzgeri ananassi dieedi aluseks, on tõestatud põhimõttel, et ananassid sisaldavad ensüüme, mis suurendavad kehakaalu langust. Ananassi detoxi dieet nõuab, et te juua ainult värskelt valmistatud mahlad ettenähtud järjekorras. Iga päev nõuab erinevat mahla. Näiteks on üks päev, et juua ainult lehtivatest rohelistest köögiviljadest valmistatud mahla. Teisel päeval juua ainult ananassimahla. Enne toidu alustamist rääkige oma arstilt või tervishoiuteenuse osutajalt ja kasutage erilist ettevaatust iga toiduga, mis nõuab söögi vältimist.

Detox Dieet Hoiatused

Kuigi nimi “detox” tundub olevat ohutud, tõde on see, et detox-dieedil võivad olla väga ebameeldivad kõrvaltoimed ja see võib üldse olla väike kasu. Mayo kliiniku Katherine Zeratsky, R.D., L.D. järgi ei ole detox-dieedid täiesti vajalikud, sest teie neerud ja maks on väga tõhusad, et kõrvaldada kõik toksiinid, mida te tarbite. Lisaks Zeratsky ütleb, et jälgida kõrvaltoimeid nagu väsimus, pearinglus, iiveldus ja dehüdratsioon, kui te järgite detox-dieedi kava.

Detox Diets Seek

Enamik detoxi dieeti on nii väikeste kalorite ja toitainetega, et nad suudavad teie seedetrakti stressi ja põhjustada ebameeldivaid kõrvaltoimeid. New Yorgi registreeritud dieediarst ja kehalise füsioloog Mary Jane Detroyer ajakirja “Fitness” artikli jaoks pakub mõningaid soovitusi detox-dieedi kohta, mis võiksid aidata teil alustada kaalulangusrajal. Kuigi ta ütleb, et peate järgima detox-dieedi vaid lühikese aja jooksul ja ainult väga ettevaatlikult, otsustab Detroyer, et detox-dieedid, mis lubavad süüa tahke toitu, on parimad. Kui peate oma detoksist eemaldama, veenduge, et valitud toit võimaldab süüa köögivilju ja puuvilju, mõningaid tervislikke terveid, tervislikke õlisid ja valke. Vaadake oma toitainete kogust ja oodake, et suurte kiudude söömine võib põhjustada ebamugavust ja soolestiku ebamugavust. Enne detoxi plaani alustamist ärge unustage oma arstiga rääkida.