Andke 795ll jooksulint teavet

Proformi jooksulint valmistatakse Ikoonide tervise ja Fitnessi grupis. Sportlik ja sportlik kaubakompanii ütleb, et oma Proform 795-SI jooksulint segaks kõrgtehnoloogiat maapealse disainiga, et pakkuda suurepärast kardiovaskulaarset treeningut kodus. Ikoon ütleb, et selle jooksul kasutatavad lugemajad aitavad üles ehitada lihaskoe, suurendavad ainevahetust, julgustavad kõhtuma kõhuga ja parandavad üldist tervist ja tervist. Proform 795-SL mudel pakub mitmeid uuenduslikke funktsioone.

Proform 795 SI maksimaalne kiirus on 10 mph. Tema suuremate teki suurus võib olla tervitatav funktsioon sobivate poiste jaoks, kellel on pikem samm. See jooksulint on varustatud 50-tolline 18-tolline jooksulint.

Proform 795 SI täiustatud ekraanikonsool sisaldab selliseid funktsioone nagu kiirus, kaugus ja põletatud kalorite arv ja rasvasisaldusega kalorid. Konsool näitab ka teie südame löögisagedust, kui kasutate impulsiandurit või valikulist rindkere impulsiandurit. Kui valite konsooli käsirežiimi, saab selle kiirust ja kallakut hõlpsasti ühe nupuvajutusega muuta.

Proform 795 Sl-sse on toodud ka neli sertifitseeritud isikliku treeneriprogrammi. Programmid juhivad jooksulint kiirust ja kalduvad säilitama optimaalse südame löögisageduse kogu treeningu ajal. Tootjad tuletavad tarbijatele meelde, et kaalulanguse ja rasvkoe kaotamiseks peab Proformi jooksulint kasutama kaasas olema kontrollitud kalorsusega toit.

Proform 795 SI paigaldamiseks kulub kaks inimest. See peaks olema avatud piirkonnas. Montaaži ajal võite märgata, et jooksulint turvavöö alumine osa on kaetud kõrgefektiivse määrdeainega. See on normaalne, et minimaalne kogus seda ainet ulatub jalutusrihma või laevakapi ülemisse serva. Kui märkate turvavööle määrdeainet, asetage pehme lapiga pehme puhastusvahend ja eemaldage see. Enne Proform 795 SI kasutamist kontrollige kindlasti, et kogu jooksulint oleks kindlalt kinnitatud. Treeningu ajal saab ruumi säästvat Proform 795 SI-d üles voldida.

Uue Proform 795 SI maksumus on vahemikus $ 600 kuni $ 800. Kasutatavat võib mõnikord osta kuni 400 dollarini.

Efektid

Konsooli omadused

Koolitusprogrammid

Assamblee

Kulud