Jalgratta koolitajate ülevaade

Regulaarne kehaline aktiivsus, nagu jalgrattasõit, võib aidata teil oma kehakaalu vähendada, haigestumise ohu vähendamiseks ja stressi leevendamiseks, jalgrattasõit on ka väga madal treening, mis ei põhjusta edaspidiste vigastuste ohtu. Kui väljaspoololev ilm on vähem kui ühistu, kuid sa ikka tahad pikka ja intensiivse sõidu kasu saada, võite otsida hea siseõppejõu, mis aitab teil oma treeningut ilma elementidega kokku puutuda; Teie olukorraga jalgratta treener on teie ja teie jalgratta rangeks pedaalimiseks piisavalt tugev, et see oleks piisavalt vaikne, et saaksite kuulda end mõtlema, seda on lihtne kasutada ja see on piisavalt kompaktne, et see sobiks just seal, kus sul vaja läheb See kord, kui treening on lõpule jõudnud.

Tavalised lõksud

Kui otsite siseruumides jalgrattaga treeneri asemel jalgrattaga, on tõenäoline, et teid meeldib ilmastikutingimustest kaugemale minna, see on koht, kus siseruumide jalgrattaga treener on üks suuremaid lõkse. Kui plaanite Liikudes edasi-tagasi liikumisest ratsutamist siseruumides sõltuvalt tingimustest, peate tagama, et valitud treeneril on lihtne oma jalgratast sisse ja välja võtta. Teine levinud viga ei uuri põhjalikult, kas treener Valite sobib teiega jalgrattaga. Mitte kõik treenerid ei ole “sobivad kõigile”, kui uurite erinevaid jalgrattakureid, veenduge, et teie mudeleid on võimalik ohutult kasutada koos oma jalgrattaga.

Kust osta

Kvaliteetsete jalgratta koolitajate saab osta paljudest erinevatest allikatest, tootja veebisaitidel on tõenäoliselt kõige põhjalikum teave nende üksikute toodete kohta, kuid spetsiaalsed bike-poodid ja suuremad online-jaemüüjad võivad olla kasulikku teavet, näiteks klientide ülevaateid, mis aitavad teil kitsendada Parimad võimalused, mis sobivad teie olukorrale.

Kulud

Siseparkla treenerid tulevad väga erinevatesse kujudesse ja stiilidesse, sõltuvalt sellest, millist tüüpi sa vaatad, võivad kulud varieeruda sadade dollarite võrra. Kui olete eelarvega jalgrattur, võite saada korraliku kvaliteediga magnetresistentsuse üksuse alla saja dollarini, kuid alumiiniumrullide top-of-the-line komplekt või kõrgekvaliteediline vedeliktakistusüksus võib maksta kuni viissada Dollarit või rohkem.

Ostukorvi võrdlus

Tehke palju uurimistööd ja palju mõtlemist, enne kui tehke oma lõplik otsus, kuna seal on peaaegu lõputu valikut valikuid. Kui te vajate oma siseruumikutreeneri reaalsust, võite kaaluda Kreitleri rullide komplekti, kui teil on ruumi ja raha; Kurt Kinetic teeb mõned parimad vedeliku- ja tuuletakistuse koolitajad ja eelarvamuslikud ostjad Saab Blackburnilt või CycleOpsilt pisut vähem raha, et saada püsivat kvaliteedikomplekti.