Kapten puhas raseduse ajal

Rasedus on otsustav aeg, et tagada toitumisvajaduste rahuldamine optimaalse toitumise jaoks. Mõned dieedid on suurepärased täisväärtusliku toitumise allikad, pakkudes nii palju vitamiine, mineraale ja valke. Muude toitumiste eesmärk on madala kalorsusega tarbimine ning seda tuleks raseduse ajal vältida, kuna ema ja laps võivad olla kahjulikud.

Rasedus toitumine

Tasakaalustatud toidud, mis on pakitud vitamiinide ja mineraalidega, on rase ema jaoks üliolulised. Kuigi toitumisvajadus võib varieeruda trimestrilt trimestrini, on mõned toitumisvajadused, mis ei muutu. Mõned olulised vitamiinid ja mineraalained, mis keskenduvad kogu raseduse ajal, on kaltsium, foolhape ja B-12. Neid koos paljude teiste vitamiinide ja mineraalidega leidub enamikus sünnitusjärgsetes toidulisandites. Rinnaga tegelevate suurte toidurühmade keskendumine on valk. Stamford Health Systemi artikli kohaselt peaks rasedate naiste valkude tarbimist suurendama vähemalt 10 grammi päevas.

Pea puhta ülevaade

Master Cleanse põhineb dieedil, milles osalejad ei söö, kuid juua kodus valmistatud limonaadi jooki. See jook koosneb veest, sidrunitest, cayenne’st piparist ja vahtrasiirupist. Sellele joogile järgneb mingi lahtisti – taimne tee või soolane vesi – jäätmetekke eemaldamiseks. Sidrunite eesmärk on eemaldada jäätmetekogus, kaneenipiser tõuseb limaskesta kehale ja söömise puudumise tõttu dieedi ajal annab vahtrasiirup energiat. Vastavalt selle loojale on dieet tehtud selleks, et aeglustada seedimist vähendav süsteem, mis hõlbustab dieedikanali andmetel kogu keha detoksiooni ja kehakaalu langust.

Pea puhta plussid ja miinused

Master Cleanse’i dieet ei ole kõigile mõeldud. Kui kaalulangus on selle dieedi eesmärk, siis see pole pettumus. Tulenevalt kalorikoguse puudumisest võtab keha kehakaalu. Koos kalorsuse puudumisega on toitumisvajaduste puudumine, nagu näiteks vitamiinid ja mineraalid. Dieet ei ole piisavalt süsivesikuid, valke või rasvu, mis on ka igapäevased vajadused, mis võivad viia inimeste halb ja nõrkadeks. Inimesed, kes on mis tahes ravimitel ja kellel on terviseprobleemid või mured, peavad rääkima oma arstidega enne selle dieediga osalemist, ütleb Dieet Channel.

Rasedus ja kapten puhas

Master Cleanse keskendub joomise limonaadile söömise asemel. Kehtiva puhastatava kehamassi päevane kalorikogus on minimaalne. Rasedatele tuleb terve raseduse korral päevane kalorite arv suurendada 300 kaloriga. Peale Master Cleanse’i kalorite kadu kaasneb imikute ja ema jaoks vajalike oluliste vitamiinide ja mineraalainete kadu. Master Cleanse võib mõnel juhul töötada, kuid proovida seda dieedit raseduse ajal ettevaatamatu ja ohtlikuna, vastavalt faqs.org postitamisele.

Sobiv rasedus toitumine

Rasedus on aeg eeldatavale kehakaalu tõusule, kuid see ei tähenda, et see on ebatervislik. Toitumisspetsialistide sõnul ei soovitata raseduse ajal Master Cleanse’t ekstreemsemat dieeti, kuid rase naine võib tagada, et ta saavutab terve kaalu. Tervisliku kehakaalu saavutamiseks on optimaalne toitumine toiduga, mis on täis vitamiiniga rikastatud puuvilju ja köögivilju koos pehmete valkudega. Elusate toitude – toitude nagu puuviljad ja juurviljad – rikas dieet aitab tervislikku kehakaalu säilitada, kuid nende kiudainete tõttu aitavad need organismil korralikult puhastada, et ema ja laps saaksid suurepärast tervist.