Keskmise suurusega krevettide toitainesisaldus

Krevetid on suure valgusisaldusega toit, mis toidule toovad D-vitamiini, B12-vitamiini ja rauda. Populaarne mereandide põhitoimetaim, krevetid mitte ainult ei lisa lõunaelementide maitset, vaid suurendavad ka sööma toiteväärtust. Ettevalmistusvõimalused on lõputud, mis võimaldavad toitainete pidevat kasu, ilma et tekiks igav maitset.

Seitse keskmise suurusega krevetti loovad ühe 2-osooni. Samaväärne liha ja ubade tarnimine. Toit sisaldab 30 kalorit ja tahke valgusallikana on krevetid toidule vähe rasva, süsivesikuid või kiudaineid.

Üks krevettide portsjon sisaldab 6 g valku, makroaktiivset ainet, mis on vajalik rakkude struktuuri säilitamiseks ja hormoonide, ensüümide ja muude molekulide korrektseks toimimiseks. Kreveti kõrge valgusisaldus aitab stabiliseerida veresuhkru taset ja suurendada küllastust, mille tagajärjeks on näljahäired, kuna keha jääb täis pikemaks ajaks.

Krevetid on raua sisaldava toiduna, kusjuures üks serveer annab kuni 12 protsenti soovitatavast päevasest kogusest, sõltuvalt teie vanusest ja soost. Raud on teie tervisele kriitiline, kuna see on vajalik punaliblede tootmiseks, mis kogu hingesid üle kogu keha. Samuti aitab see säilitada tervislikku immuunsüsteemi ja säilitada ajutalitlus.

Krevetid saab kätte üksi või lisada nõud, nagu pastas või supid. Neid saab aurutada, grillida, keeta või praadida ja serveerida erinevate kastmetega, nagu näiteks sidrunimahl, või ja kokteilikastmega. On oluline mõista, et krevettide kütteväärtus muutub koos teie valmistamismeetodiga. Näiteks on üks pannistatud ja praetud krevettide portsjon sisaldab 100 kalorit, samas kui aurutatud krevettide kogus sisaldab 50 kalorit.

Portsjon

Valk

Raud

Ettevalmistus