Korvpalli läbimise mängud

Võistkonnad ja mängijad, kes suudavad tulemuslikult ja tõhusalt edasi liikuda, omavad suurepäraseid võimalusi korvpalli edukaks saamiseks. Võib olla ahvatlev jätta tähelepanuta väljaõpped, mis keskenduvad konkreetselt laskmise või kaitsevõppuste läbiviimisele, kuid läbimine on oluline oskus, mis aitab paremini jagada parimaid võistkondi ja mängijaid keskmisest.

See harjutus keskendub käsitsi silmade koordineerimisele, samuti tehnikale püügiks ja põrkumiseks ja rindkere läbimiseks. Teil ja teie partneril peaks olema pall, üksteisest umbes 10 jalga. Üks teie seast lööb põrgatama, kui teine ​​teeb rindkere ja see üritab püüda üksteise läbisõitu, kuni treener ütleb sulle vahetada. See vahelduv rütm sunnib teid olema ettevaatlik ja kohanemisvõimeline. Proovige minna nii palju vooru kui saad, ilma lohutamata.

Tavaline harjutus hõlmab tavaliselt kolme inimest, kuid seda saab teha viie või seitsmega. See keskendub palli püüdmisele ja vabastamisele ilma reisi, palliga ja ilma palliga liikumiseks ning liikuva mängija läbimisega. Alustamiseks mängivad mängijad välja ühe baasjoonega, kusjuures keskmängija alustab palliga. Kui mängijate rida hakkab kohtusse tõusma, teeb keskmängija mängija otse paremale ja seejärel Asendab teda joonel, kui see mängija liigub keskusesse. Uus ball käitleja läheb vasakule ja asendab selle mängija. Pall ulatub kohtu poole kuni lõpliku läbisõiduni, mis on põrgatõus. Mängijad püüavad koha üles ja alla minna ilma passi või reisi katkestamata, kuid nad peavad loendama, kui üks neist sündmustest toimub.

Selle külviku jaoks asetage viie solvava mängija kohapeal poolel, kusjuures võti on ülemise servaga, kahe mängijaga tiivad ja mõlema bloki post mängija. Punkti valvur algab rindkerega paremale parempoolsele tiivale ja seejärel lööb tiiva mängija palli postitusse kas põrkekäigu või võistlussõlmega. Postitus mängija laseb selle tagurpidi väljapoole, kes siis töötab sama ringi vasakpoolses kohas. Korrige palli pöörlevat ringi selle komplekti ümber ja seejärel pange kaitsele viis mängijaid, et vältida läbikukkumisi. Jälgige, kui palju möödub üks meeskond, üksteise järel, ja siis vaadake, kas teine ​​võistkond võidab selle punkti, kui vahetate külgi.

Keldi harjutus on läbitav mäng, mis on mõeldud kahe mängija jaoks, et põrandale päästa pärast kaitset tagasilöögi. Esimene mängija simuleerib tagasilöögi haaramist ja edastab palli tiivist mängijale, kellel on väljavooluava. Uus pallikäsitleja lööb põranda pikkust, peatub vabakäigu joonel hüpped. Esialgne rebounder jookseb põranda pikkuse kõrval tiiva mängija, ja siis saab põrkumist pass jaoks layup. Passer võtab tagasilöögi ja mängijad vahetavad rolle, kui nad kohtuvad tagasi.

Kahe balla läbiv mäng

Kududa

High-Low Passing Game

Celtic Drill