L-türosiini kõrvaltoimed

Marylandi ülikooli meditsiinikeskuse aruannete kohaselt võivad teie kehakaalu langetamisel esilekutsutud aminohapete L-türosiin aidata teid kognitiivsete võimete valdkonnas. Arstid ja teadlased on seda kasutanud, et ravida narkolepsiat, depressiooni ja kroonilise väsimuse sümptomeid. Seda aminohapet võib leida toidudest nagu pähklid, seemned, banaanid, linnuliha, mereannid ja lima-oad. Selle täiendava aminohappe kasutamisel on teatatud kõrvaltoimetest, nii et rääkige oma arstiga enne L-türosiinilisandite võtmist.

Selle aminohappe kõrvaltoime võib juhtuda ebatavalise ärevuse korral, teatab toidulisandite abijuht. Kuigi see aminohape mõjutab kognitiivseid võimeid, on see ikkagi teie kesknärvisüsteemi stimulaatoriks. L-türosiini allaneelamine võib suurendada teie keha närvikeskuse impulsse. Selle toote kasutamisel regulaarselt võib esineda hirmu ja paanikahäireid.

Kui te alustate L-türosiini lisamist täiendava ravimina, võib tekkida kõhuärritus. Seedetrakti vooder võib ärritada ja see võib põhjustada ebamugavust kõhus. Kui märkate vere väljaheites verd, teavitage sellest oma arsti ja lõpetage selle täiendava ravimi võtmine. Vajadusel tuleb veritsust hinnata ärrituse korral, kui see tekib.

Marylandi ülikooli meditsiinikeskuse aruannete kohaselt võivad tekkida migreeni peavalud, kui jätkate selle aminohappe tarbimist. Raskete ja püsivate peavalude vorm võib esineda isegi siis, kui te pole neid kunagi varem kogenud. Regulaarne, käsimüügiravim valuvaigistus ei pruugi aidata. Kui teil tekib selline peavalu, peate oma arstiga ühendust võtma. Kui teil tekib migreen, lõpetage selle aminohappe produkti võtmine.

Marylandi ülikooli meditsiinikeskuses märgitakse, et maoümbrus, nagu mao sisu tagasivool teie söögitorus, võib juhtuda tänu L-türosiini imendumisele täiendusena. Sellise aminohappe tõttu saab lõõgastuda söögitoru lõpus olev söögitoru sulgur. Selle lõdvestumise tõttu võib teie mao sisu voolata tagasi söögitorusse, põhjustades kõrvetised, seedehäired ja lõpuks kahju. Selle ravimi kasutamisel peate lõpetama selle toote võtmise ja pöörduma arsti poole.

Rinnalähedased sünnitused võivad tekkida, kui jätkate selle toote tarbimist, aruanded toidulisandite abijuhist. See aminohape stimuleerib teie kesknärvisüsteemi ja võib põhjustada südame kiirenemist või peksmist raskemaks. Kui see L-türosiini kõrvaltoime tekib, pöörduge arsti poole.

WomentoWomen.com aruanded näitavad, et närvisus, teine ​​L-türosiini kõrvaltoime võib olla selle stimuleeriva toime tõttu teie närvisüsteemile. Võite tunduda närviline ja ärritunud ilma põhjuseta. Kui märkate oma närvilisuse taseme tõusu, rääkige oma arstiga. Selle aminohappe lisamine võib osutuda vajalikuks.

Ärevus

Maoärritus

Migreeni peavalu

Maoärritus

Palpitatsioonid

Närvilisus