Mao suurus teen

Mõned päevad võib tunduda, et teie teismelistele on süvend, kes kogu päeva söövad, kuid tal on piirid. Toit jääb maos vaid umbes tund või kaks enne peensooles sisenemist, mistõttu võib see kaasa aidata oma toitumise nädala toitumisele. Kuna teismelised kasvavad spurtides, sõltub tema mao suurus lõpuks tema vanusest ja arengutasemest.

Mõõtmed

Magu on lihaseline, elastne, piklik elund, mis asetseb membraani all, kõhuõõne vasakul küljel. Kutsu oma teismelist oma rusikat pallima. Tühi kõhu on tavaliselt inimese rõnga ja kahe sõrme pikkune laius. Sõltuvalt tema vanusest ja suurusest võib tema kõhtu olla umbes 4-5 tolli lai ja 8-10 tolli pikk.

Regulaarne mao mahutavus

Nagu teie teismeline kasvab, on tema mao suurus väiksem keskmise täiskasvanu kõhu suuruse suunas, mis võib pärast toidukorda mugavalt hoida 1 kuni 2 liitrit toitu ja vedelikku. Püüdke julgustada oma teismelist süüa nendes piirides – kuigi teesid, et teismeliste nälg võib olla lihtsam öelda kui valmis.

Maksimaalne mao mahutavus

Inner Body veebisaidi kohaselt võib maos hoida kuni 3 kuni 4 liitrit toitu ja vedelikku. Seda toitu tavaliselt tarbitakse suures söögikorras, nagu Thanksgiving õhtusöök või muu ületamine. Mao täitmine maksimaalse suutlikkusega võib seedimist raskendada ja põhjustada ebamugavust, nagu näiteks kõhuvalu, seedehäired või puhitus.

Nõutavad kalorid

Teie teismeliste soost, keha suurusest, aktiivsuse tasemest ja kasvumäära abil saate määrata, kui palju kaloreid päevas tarbitakse. Vastavalt Eat Right’ile peaks 11-13-aastane poiss sööma 1800-28600 kalorit päevas ja 2200 kuni 3200 kalorit 14-18 aasta jooksul. 11-13-aastase tüdruku puhul peaks ta sööma 1800-28200 kalorit päevas ja 1800-24400 kalorit aastas 14-18 eluaastat. Selleks, et aidata oma teismelist jõuda või säilitada tervisliku kehakaalu, õpetage talle osa juhtimist ja tervisliku toitumise julgustamist. Kuna olete toiduainete ostmise eest vastutav, võite aidata tervislikel toitudel ja suupistevalmistustel.