Orbitreki eliit elliptilised treeningmasinad

Thane Fitness muudab Orbitrek Elite Elliptilised, turustatakse infomercials. Tane võttis selle toote 2009. aastal meelde valesti paigaldatud vedrutihendaja tõttu. Kui teil on selle elliptiline omadus, kinnitage vedrutihend enne selle kasutamist, et vältida masinast potentsiaalselt kukkumist, kui ühendused vabastatakse ja masin muutub ebastabiilseks.

Orbitreki Elite Elliptiline sisaldab käepärasid koos pedaalidega, et töötada nii ülemise kui alumise keha lihaseid. Pöörake N Burn’i takistussüsteemi ja kaalutud hoorrattaga saate lisada kuni 100 naela. Vastupanu. Treeningu arvuti aitab teil jälgida treeningu toimivust, nii et saate intensiivsust muuta.

Püstige jalgratta ühele küljele ja kinnitage käepidemed elliptilised. Pange üks jalg iga pedaaliga. Pedaal kas edasi-tagasi või tahapoole; pedaalidega edasi töötab nelinurksete püstolite korral tagurpidi pedaalid. Haarake käe liikumist, liigutades oma käsi edasi ja tagasi, hoides käepideme haarates. Kasutage treeningkompuutrit, et jälgida läbitud aega, kiirust ja läbitud vahemaad.

Kasutajad ei tohi kaaluda rohkem kui 275 naela. Vältimaks elliptilise kahjustuse tekkimist. Kui teil tekib pearinglus, valu rinnus, iiveldus või füüsiline valu, lõpetage kohe ravi ja konsulteerige oma arstiga. Asetage elliptilised tasasel pinnal veest eemal. Enne kasutamist kontrollige mutreid ja polte, vajadusel pingutage.

Thane Fitness andis Orbitrek Elite omanikele uued kokkupanemissuunised tagasikutsumise ajaks, et õigesti paigaldada vedrutihvti. Kui masin ei ole korralikult paigaldatud, lõpetage masina kasutamine. Kui te ei saanud uusi kokkupanemissuuniseid, võtke ühendust Orbitreki Elite tagasivõtmistelefoniga numbril 888-863-4003.

Omadused

Kasutage

Hoiatused

Tagasikutsumine