Propel fitness vesi & rasedus

Propel Fitness Water arendas Gatorade madala kalorsusega vee alternatiivina spordijoogidesse. Propel sisaldab kerget maitset koos täiendavate oluliste vitamiinidega, et maksimaalselt hüdreerida. Kuigi Propel Fitness Water eesmärk oli aktiivsete isikute hüdratsioonide parandamiseks, vajavad rasedad naistel ka täiendavat hüdratsiooni, et säilitada terve keha funktsioone, ja nad saavad juua Propel’t oma täiendavate vedelike vajaduste rahuldamiseks.

Funktsioon

Vesi on keha peamine keemiline komponent ja moodustab umbes 60 protsenti inimese kehamassist. Rasedatel naistel on vajalik täiendav vesi, et eemaldada toksiinid elutähtsatest elunditest ja viia toitaineid nende rakkudesse ja areneva beebi rakkudesse. Propel Fitness Water tarnib vett koos vajalike vitamiinidega madala kalorsusega jookides.

Soovitused

Üldiselt soovitavad arstid tarbida kaheksa kuni üheksa tassi vett päevas, kuid raseduse ajal vajavad naised Meditsiini Instituudi andmetel vähemalt 10 tassi päevas. Mayo Clinic soovitab “8×8 reeglit” või joob kaheksa 8-oz-i. Veeklaasid päevas. Rasedatel naistel on vaja veel kaks tassi, mis võivad sisaldada Propel Fitness Water’i pudeli.

Omadused

Propel Fitness Water sisaldab mitmesuguseid koostisosi, mis põhinevad maitseomadustel, mille tulemuseks on 10 kalorit ühe 8-oz-i kohta. Serveerides. Peamised koostisained on vesi, sahharoosisiirup ja maitsed, lisades selliseid vitamiine nagu askorbiinhape, E-vitamiini atsetaat, niatsiinamiid ja kaltsiumpantotenaat. Propeli üks portsjon sisaldab ainult 3g süsivesikuid, rasvade ja valkudeta.

Kasu

Iga Propeli toit on suurepärane allikas – 25 protsenti igapäevasest soovitatavast tarbimisest – B-vitamiinidest, mis toovad raseduse ajal energiat ja ainevahetust. Vesi sisaldab ka 10 protsenti igapäevasest soovitatavast antioksüdantide kogusest, nagu C-vitamiin ja E-vitamiin, mis aitab võidelda haiguse ja bakteritega. Propell on kofeiinivaba. Mayo kliiniku andmetel võib liigne kofeiin raseduse ajal läbi viia platsenta ja mõjutada beebi südame löögisagedust, mille tulemuseks on sünnikaalu vähenemine ja suurem raseduse oht.

Kaalutlused

Alati konsulteerige arsti või registreeritud dieediarstiga oma isikliku vee ja vitamiini tarbimise kohta raseduse ajal ja Propel Fitness Water’i võimaliku rolli kohta. Võimalik, et peate muutma vedeliku manustamist vastavalt oma tegevusele ja harjutustasemele, keskkonnateguritele, haigustele või tervislikele seisunditele.