Rämpsposti toitumisalane teave

Rämpspost on hästi tuntud, et pakkuda sobivat lihaallikat kanalis, kuid seda harva peetakse tervisliku toiduga valikuks. Rämpspost pakub mitmesugust liha, millest mõnedel on parem toitumisprofiil kui teistel. Vaadates rämpsposti toodete rühma spetsiifilist toitumisalast teavet, saate valida rämpsposti, mis on teie enda toitumisvajaduste rahuldamiseks kõige lähemal.

Klassikaline rämpspost

USDA riikliku toiduvarude andmebaasi andmetel pakub Spami klassikaline lõunatõug 174 kalorit 2-untsi portsjoni kohta. Iga serveerimine sisaldab 15 grammi rasva, 2 grammi süsivesikuid ja 7 grammi valku. Kalorite jaotus on 79 protsenti kalorsest rasvast, 17 protsenti valku ja 4 protsenti süsivesikuid. Rämpspost on valmistatud kahest erinevast sealiha jaotustükist vastavalt toote veebisaidile. See muudab rämpsposti väga kõrge rasvasisaldusega toitu. Lisaks sisaldab iga toit 6 grammi küllastunud rasva, mis on 28 protsenti päevasest väärtusest. Võrdlemisel sisaldab 3-unts praetud veiselihaka burger ligikaudu 4,5 grammi küllastunud rasva. MedlinePlus.com sõnul võib südamehaiguste risk suurendada sügavate küllastunud rasvade dieedid.

Lite rämpspost

Neile, kes soovivad süüa rämpsposti, ilma et tarbiks suures koguses rasva, on rämpspostis luncheo liha lite versioon. Rämpsposti veebisait väidab, et lite versioon sisaldab 33 protsenti vähem kaloreid, 50 protsenti vähem rasva ja 25 protsenti vähem naatriumi. Igas toites on ainult 8 grammi kogu rasva, 3 grammi küllastunud rasva, 1 grammi süsivesikuid ja 9 grammi valku.

Vähem naatriumit

Kui eelistate klassikalise sordi suure rasvasisaldusega toitu säilitada, kuid vähendate naatriumi 25% võrra, siis on rämpsposti vähem naatriumi versiooni parim valik. See rämpsposti versioon on täpselt nagu klassikaline, kuid ainult 580 milligrammi naatriumi, võrreldes 790 milligrammiga portsjoni kohta. Kuigi naatriumisisalduse vähendamine on kasulik südame tervisele, on raskesti eiratud selles tootes sisalduva rasvavaba sisaldus.

Ahi Röstitud Türgi

Teine rasvasisalduse vähendamise alternatiiv on Rämpsuga ahju röstitud kalkun. See toode on valmistatud kõikidest valge liha kalkunitest, mis muudab rasva palju vähem kui rämpsposti klassikaline versioon. Igas toites on ainult 80 kalorit, 4 grammi rasva, 1 grammi küllastunud rasva, 2 grammi süsivesikuid ja 8 grammi valku. Ahjus röstitud kalkunil on veelgi vähem naatriumi kui rämpsposti naatriumilaadsed või vähem naatriumi versioonid, kogus vaid 450 milligrammi portsjoni kohta. See on tõenäoliselt kõige tervislikum valik rämpsposti liha lõunapüügist.

Kuumad koerad

Rämpspost ei peatu ainult lõunatassi pakkudes, vaid teeb ka kuubikuteks. Kuumad koerad sisaldavad 170 kalorit, 15 grammi rasva, 6 grammi küllastunud rasva, 1 grammi süsivesikuid ja 7 grammi valku portsjoni kohta. See muudab koera koeri identne rämpsposti klassikalise versiooniga rasva ja küllastunud rasvavarude osas. Kuumad koerad on tegelikult madalaim naatriumivalik, mis on isegi madalam kui ahju röstitud kalkun, pakkudes ainult 420 milligrammi portsjoni kohta.