Silmakreemi loomulikud alternatiivid

Mõned esimesed vananemisnähud ilmuvad silmade ümber. Kuigi kompostiliselt valmistatud tooteid saab mugavalt osta kosmeetikatoodetes ja retseptiravimites – mõnikord jõuliselt hinnaga – võite kodus ka efektiivseid füüsilisi abinõusid teha vähe või mitte.

Küüslaugu värskendav geel

Kurk võib olla kõige ilmsem looduslik kasu nahale silmade ümber. Iga kala külmutatud kurgi viilude paigutamise meetod on odav ja efektiivne viis, kuidas kiiresti väsinud, pundunud silmapiirkonna nahk välja paistma ja noorendada. Looduslikult niisutava, jahutatava ja aurutava geeli jaoks, mida saab hommikul või õhtul kasutada, segatakse kokku 1 tsp. Värske kurgi mahl, 1 spl. Aloe vera geelis ja 1/4 tsp. Maisitärstina, kuumutada kuni keemiseni, seejärel eemaldada kuumusest ja segada 1 spl. Hariliku sarapuu. Kui segu jahtub, on see geel. Pisut pisut pisut alla iga silma ja asetage jääk purki jahedasse kohta tulevikus.

Sain piima?

Kui nii, siis võib see olla õnnelik kotiketele ja puhitust silma all. Kasuta täispiimit, sest selle rasv on rahustav ja niisutav. Kalla väikest kaussi külm piim, asetage puuvillast pallid, tõmmake liigselt piima ettevaatlikult välja ja asetage lamedad pallid lõtvunud piirkondades. Korda värskete puuvillaste pallidega, kui need, mida te kasutate, muutuvad soojaks. See lihtne protsess võib vähendada turse vähem kui tunni jooksul, osaliselt seetõttu, et külm piim aitab veresooni kitsendada ja põletikku vähendada.

Teeaeg

Teile ei pea tervist kasu saama juua. Tee lehed sisaldavad kofeiini ja nime tanniini, mida kasutatakse otseselt, aitab leevendada ja pingutada nahka ja vähendada puutust. Paar korda mõni tee kott soojas vees, pigistage ülemäärast vedelikku ja asetage kotid oma silmadesse umbes 20 minutit. Teekotite külmutamine enne kasutamist enne kasutamist võib samuti aidata puutumatust vähendada. Kuigi iga tee sordi teeb, kummel on lõõgastav ja taimeliigid annavad ravile aromaatset kasu.

Herb, mis valgustab

Briti saartel looduslikult kasvav herb, silmaümbruse kuivanud lehed võivad – nagu nimigi viitab – aitavad silmad särama. Lihtne retsept koosneb 1 ½ tassi keeva veega üle 2 spl. Kuivatatud pähklite lehed. Laske sellel umbes 15 minutit järsult pingutada ja seejärel jahutada vedelikku jahtuda. Puuvillaste pallide abil asetage silma ümbritsev vedelik nahale. Ta rahustab ja heledaks väsinud peepers.