Snorgeldamine fort meyers

Fort Myersi randad ja selle välimised saared, mis asuvad Florida läänerannikul, on inimtegevusest valmistatud riffide varjupaik. Naturaalsed korallrifid ei ole nendes piirkondades naturaalsed, kuid laevavrakid ja muud prahid on loonud kodud paljudele ookeani olenditele ja mereelule. Pane oma lõuend, kinnitage mask ja sisestage oma snorgeldamine, sest sa oled hakanud otsima puhast lahe vett, et näha kalu, reefi ja elusaid kooreid.

Snorkeling Fort Myersis

Piirkonna kõige silmapaistvam rand Fort Myersi rannal pakub mitmeid snorkelingut soosivaid kohti, sealhulgas Blind Passit. Seitsme miili pikkusele rannale on 35 avalikku pääsupunkti. Võtke kaasa oma snorgeldamisvarustuse ja nautige madalat vett, nautige ka muid rannaalasid, nagu ujumine ja koorimine. Paljud professionaalsed turismiettevõtted pakuvad ka Fort Myersi rannast harrastuslikke ja seiklusmänge. Paradise seiklus on külastaja büroo pakutud. Parimad snorgeldused on siiski reserveeritud välimisele saartele, ranniku lähedal.

Sanibel ja Captiva saar

Kuigi see ei kuulu Fort Myersi linna, peetakse Sanibeli saare randu osa puhkealast. Sanibel asub vaid Fort Myersi rannal ja selle põhja pool on Captiva. Sanibeli ja Captiva rannikul on rohkem kui 20 kunstlikku riffi. Suurim on Edisoni riff – tuntud Fort Meyersi hooajaline elanik Thomas Edison. Kui Fort Meyersi sild langes, loodi veealune elupaik. See reef asub Sanibeli majakest ligikaudu 15 meremiili kaugusel. Belton Johnson Reef – nimega tuntud kalastusjuht – asub 5 meremiili kaugusel Bowmani rannast.

Snorkeling ekskursioonid

Sanibeli Captiva saarte kaubanduskoda hoiab kataloogi oma kruiisilaevade ja erakaptenide veebisaitidelt, kes pakuvad snorkureekskursioone; Sanibeli saarel on reisiinfo, millel on 30 snorgeldamisvarustuse komplekti, ja see viib külastajaid peamise koha juurde, võimaldades Snorkelerid, kes uurivad vees kolm kuni kaheksa jalga; kapten Pauli jahilauad pakuvad väikestele gruppidele 44-tollise Boadicea rühma. Reisid pakuvad kapten ja meeskond, samuti suupisted, karastusjoogid ja kohv. Külalised saavad ujuda, kala ja snorgeldada, kaasates kõik käigud.

Cayo Costa State Park

Oma varustusega snorkelerite jaoks asub Cayo Costa State Park – Fort Myersist lääne pool ja Sanibeli põhjas – snorkeling oma põlised, sinise Mehhiko Mehhiko lahe veed. Külalised saavad ka lõunasse ujuda, samuti päikesepaisteid ja koorega, mis asuvad üheksa miili kaugusel rannast; riigi pargis, kus on kajutite üür, on juurdepääs vaid era- või praamiga. Cayo Costa on tuntud oma eraldatud randade pärast, mistõttu on see paaridele ideaalne koht.

Snorkeling Gear

Vaadates Fort Meyers’is snorkelit, kuid ei ole varustust? Ära kunagi karda. Isegi kui te ei kavatse korraldada ekskursiooni, kus pakutakse maske, snorgeldusi ja lõuendeid, saate selle populaarse tegevuse jaoks veel korralikke tarvikuid saada. Fort Myersi tänavatel on palju sukeldumisi, sealhulgas kapten Pete sukeldumisvarustust Colonial Boulevard’is ja Eagle Ray sukeldumiskeskust Bonita Beach Road’is.