Spageti squashi toiteväärtus

Spagetti squash, mis on tuntud kui talvekapsas, saab selle nime kahvatu-kollase lihana, mida saab koorida nööris, pasta-tüüpi niididena. Sellel on väga kerge maitse ja erinevalt teistest talvekapsast ei ole palju magusat. Nii võite kasutada spagetid squash nii maitsvat ja magusat roogasid. Pidage meeles, et süüa see soe, kaetud pasta pasta kastmega või paarituna väikese koguse oliiviõli ja värskete ürtidega või serveerige seda külma kuivatatud punaste paprikate, oliivide ja fetajuustuga.

Kalorid ja rasvad

Vastavalt USDA rahvusliku toiduvarude andmebaasi andmetele sisaldab enamik söögikogust talvekapsast peaaegu kaks korda rohkem kaloreid ühe spagetti squashi serveeringu kohta, mis on vaid 42 kalorit tassi kohta. See on ka väga madal rasvasisaldus, vähem kui 0,5 grammi rasva topsi kohta. Spagetid squash sisaldab umbes 92 protsenti vett massi järgi, mis võib põhjustada selle puudumist kaloreid. Need omadused muudavad spagetid kapsas hea valik kaalulangus või kaalureguleerimise kavad. See täidab teid üles ilma, et lisaksite palju kaloreid või rasva oma igapäevaseks koguseks.

Süsivesikud

Spaghetti squash sobib hästi ka madala süsivesikutega või diabeedi toiduplaaniga. See sisaldab ainult 10 grammi süsivesikuid ühe topsi kohta, samal ajal kui enamikul talvise squashi liigid on vähemalt 18 grammi. Kokku on 4 grammi looduslikust suhkrust squashis ja 2 grammi on pärit toiduvärvidest. Vastavalt Colorado Riikliku Ülikooli laiendusele on Colorado Riikliku Ülikooli laienduse kohaselt reguleeritav käärimine rikkalikult rikastatud toit võib reguleerida seedimist, vähendada kõhukinnisust, vähendada kolesterooli ja aidata teil oma kehakaalu juhtida.

Vitamiinid

Sul on väike kogus peaaegu kõiki olulisi vitamiine, kui süüa spagetid. Vitamiin C ja vitamiin B-6 on vitamiinid, mis leitud suurimas kontsentratsioonis squashis. C-vitamiin mängib rolli keha valkude kasvus ja parandamises, aitab haavade paranemisel ja toetab teie immuunsüsteemi. See on ka antioksüdant, mis aitab kaitsta oma keha kahjulike vabade radikaalide eest. Vastavalt toidulisandite büroole teatab B-vitamiin teie kehas üle 100 ensüümireaktsiooni, kaasa arvatud energia metabolism ja hemoglobiini tootmine.

Mineraalid

Igal mineraalsel põhjusel leidub jälgi spagetid küüslaugu lihas. Mineraal kaalium mängib rolli lihaste ülesehitamisel, süsivesikute metaboliseerimisel ja kehas vajaliku lihaste funktsiooni säilitamisel. See toimib ka elektrolüüdina, mis aitab reguleerida teie vere vedelikutasakaalu ja happesuse või pH-taset. Elektrolüütide asendamine on hädavajalik iga kord, kui higi tugevasti põeb või keha vedelikke kaotate. MedlinePlus-i järgi võib teil ilma piisava kaaliumisisalduse tekkida nõrgad lihased, ebanormaalne südame rütm või suurenenud vererõhk. Spaghetti squash sisaldab ka mineraalide kaltsiumi, fosforit, magneesiumi ja naatriumi.