Suhkruvaba jell-o dieet

Suhkruvaba JELL-O on madala kalorsusega lisand teie kaalukaotuse dieedile. Ehkki JELL-O suhkruvaba toidu söömine oleks üsna ebatervislik, pakub JELL-O teie toidule väga madala kalorsusega magustoidu võimalust. Suhkruvaba JELL-O on lubatud enamikes kehakaalu langetamise kavades, kaasa arvatud traditsioonilised kalorsusega kontrollitud toidud ja madala või vähendatud süsivesikute režiimid.

Tüübid

Suhkruvaba JELL-O on varustatud mitmesuguste maitsetugevustega nii mootoriga kui ka ettevalmistatud kujul. Pulbristatud suhkruvaba JELL-O sisaldab želatiini, kunstlikke lõhna- ja maitseaineid ning kunstlikke magusaineid, sealhulgas aspartaami ja atsesulfaami kaaliumi. Valmistatud suhkruvaba JELL-O tassid on mugavad, kuid kallimad kui ise. Ekspertide sõnul pakuvad nii pakendatud JELL-O-tassid kui ka kodus valmistatud JELL-O kümme kalorit.

Funktsioon

Suhkruvaba JELL-O pakub madala kalorsusega suupisteid või magustoidu võimalusi dieetritele. Kui teil on kalduvus maiustustega suupisteid, võib jäätise või teiste kõrge kalorsusega jookide asendamine suhkruvaba JELL-O-ga aidata teil hoida kogu päeva kalorite tarbimist soovitud vahemikus. Võite ka nautida JELL-O suupisteid, et vähendada puudustunnet ja lisada toitumisviisi.

Kaalutlused

Muuta oma JELL-O suupisteid ja magustoite, tehes JELL-O jigglersi lõbusate sõrmedega toiduna, lisades puuvilju, et valmistada klassikaline JELL-O hallitusseened või leevendada oma lemmik JELL-O salat retsept. JELL-O salatidel kontrollige kaloreid, valides rasvavaba vahukoore või kreemjuustu retseptide järgi ja kasutades mahla konserveeritud puuvilju või puuvilju, mitte rasket siirupit.

Efektid

Paljud kalorsusega suupisted ja toidud on vähese toiteväärtusega ning kõrge suhkru, kalorsuse ja rasva sisaldusega. Kuigi nende toiduainete asendamine ilma suhkruvaba JELL-O-ga võib toetada tervislikku kehakaalu langust, ei tohiks kasutada suhkruvaba JELL-O, et asendada toiduga, mis on rikas vajalike toitainetega, nagu puuviljad, köögiviljad, tailiha valk, täisteratooted ja madala rasvasisaldusega piimatooted. Lisage suhkruvaba JELL-O tervislikule kaloritoodetele mõeldud dieedile raviks, kuid keskenduge tasakaalustatud toitumise loomisele, mis sisaldab iga päev vähemalt 1200 kalorit.

Hoiatus

Kui eelistate toitu, mis keskendub looduslikele töötlemata toiduainetele, ei pruugi te soovida oma toidus lisada JELL-O magustoite. Taimetoitlased leiavad suhkruvaba JELL-O vastuvõetamatu valiku, nagu ka kõik, kes eelistavad vältida kunstlikke värve, maitseid või magusaineid. Kui olete valinud dieedi, mis soovitab suhkruvaba JELL-O, võite selle lihtsalt ilma jätta, ilma et see mõjutaks oluliselt teie igapäevast kaloritarbimist või toitumist.