Sünergia detox

Synergy Detox on võõrutusfirma, mis on tootnud rida tooteid “Clean Machine”. Ettevõte koosneb toitumisteaduste ekspertidest ja inimestest, kellel on varasem kogemus narkootikumide testimise rajatiste ja vitamiinide ja mineraalide ettevõtete jaoks. Synergy Detox väidab, et nende kõrgelt haritud meeskonna tõttu suutsid nad kujundada väga efektiivse detoksifitseerimisliini, mis annab tulemusi, mida soovid.

Tüübid

Synergy Detox pakub mitmeid tooteid, mis on ette nähtud mis tahes uimastite toksiinide puhastamiseks uriinist, verest ja süljest. Nad pakuvad nii püsivaid kui ka ajutisi detoksioone, isoleeritud detoksioone süljele, verele, juustele ja uriinile ning kogu keha detoxese.

Kasutab

Synergy detox süsteeme kasutatakse peamiselt marihuaana jääkide eemaldamiseks teie kehast. Mis tahes rasvlahustuvat ainet nagu marihuaanat, mida tarbite, hoitakse teie keha rasvrakkudes, muutes selle pikaks ajaks avastatavaks. Tootja väidab, et nende süsteem, mis kasutab spetsiaalselt välja töötatud raviskeemi ja võtab mineraale ja ettenähtud vedelikke, aitab vähendada rasvarakke ja eemaldada THC metaboliite.

Kaalutlused

Ettevõte väidab, et on teinud koostööd tippspordivõistluste koolitajatega Californias, et luua rasvapõletuste treeningprogrammi lihtne jälgida. Nad väidavad, et nende treeningprogramm ei ole siiski kohustuslik, ja nende tooted peaksid üksi oma keha detoksikteerima.

Ajakava

Synergy Detoxi püsiv detoksikatsioon on 11-päevane süsteem, mille eesmärk on juuste, uriini, veri ja sülje puhastamine. Ettevõte pakub ka ajutisi detox-süsteeme, mis töötavad 5-6 tundi pärast kasutamist.

Hoiatus

Tootja veebisait kinnitab, et kui te olete rase või põetate, peate enne selle süsteemi kasutamist konsulteerima oma arstiga. Nad ei anna oma toodetele mingeid muid hoiatusi ja väidavad, et nad kasutavad seaduslikke, ohutuid ja looduslikke koostisosi. Siiski on mõistlik konsulteerida oma arstiga enne Synergy Detoxi toodete kasutamist.