Superset bicep treening

Biceps brachii lihas on lihas paindub kõige sagedamini, et näidata oma tugevust ja pühendumist massitalu. Bicepside kasvatamiseks on oluline stimuleerida lihaseid, kasutades erinevaid harjutusi ja väljaõppemeetodeid, nagu näiteks supereesid, mis sisaldavad bicepsi treeninguid.

Supersets on siis, kui teete ühe harjutuse komplekti ja seejärel kohe, ilma puhata, sooritades sama või erineva lihasrühma erinevat harjutust. Kasutage oma bicepsitreeningu vältel väljalaske supersetti, et stimuleerida lihaste kasvu ja parandada lihaspinget. Eelpuhastuse supersett on siis, kui teete isolatsioonitööd, siis kohe sooritage kombineeritud treeningut. Antagonisti supermestaadid parandavad üldist lihaste vastupidavust ja esinevad super-seadistamise teel vastupidistes lihasgruppides, nagu biceps ja triceps. Supersets on arenenud väljaõppe tehnika inimestele, kes on koolitanud vähemalt aasta. Nad aitavad stimuleerida lihaste kasvu ja abi plaatade ületamisel. Koolitusprogrammi muutmine iga nelja kuni kaheksa nädala tagant aitab teil saavutada tulemusi ja ennetada vigastusi.

Soojendage kolme kuni viie minutiga kiirelt kõndides või oma valitud südameautomaadil. Valige kerge hantli kaal ja soojendage biceps koos 10-15 hanelli lokid. Alusta valides massi, mille puhul lihase väsimus saavutatakse 10 kuni 12 korduse korral EZ baaride jutlustaja lokid. Täitke üks EZ baari jutlustaja lokkide komplekt, siis kohe püsti riide külge ja tehke tavalise barbaud-lokid, mille kaal on sama, kuus kuni kümme kordust. Puhke üks minut ja korrake kaks kuni kolm korda. Tehke väljaheitgaasi supersets, kus on hambaproovihoogude supersterineerimine koos vaheldumisi hantlite lokkidega või kaablikõngadega, mis on supelrulli abil haamruga.

Pärast vähemalt kolme minuti soojenemist kasutage kerge kaaluga 10- kuni kaheteistkümne lihtsat barbell-lokkide soojendamist. Seejärel täitke küpsetatud komplekt 10 korda kehakaalu kohta, tricepsi süvend. Puhata üks minut ja suurendada oma barbell curls, et lihaste väsimus jõuab kaheksa ja kümme kordust. Viia kolm kordusjärjestust kolm super-komplekti barbell curls ja tricepsi. Järgmisena täita kolm super komplekti kaheksa kuni 12 kordamist haamri lokkide ja tricepside tagasilöökide jaoks. Lõpeta oma treening kolme kahekordse 12-kuni 15-kordse kaablikõngaga ja tricepsi köiega kokkupõrkega.

Bicepsi lihaseid kasutatakse sageli paljudes harjutustes. Sel põhjusel koolitatakse tihti ja bicepsi samal päeval koos. Selja ja bicepsi treeningute superskettide kasutamine aitab stimuleerida lihaste kasvu nii selja kui ka bicepside korral. Superseti treeningukorraldus võib olla järgmine pullups / dumbbell curls, painutatud rihvel rööpa / barbell curl, istme kaabel rida / kaabel curl, ühe käe hantele rea / kontsentratsiooni curl. Pidage meeles, et järjekorda muuta, tehes bicepsi harjutused esmalt enne seljaharjutusi. Bicepsi eelõpetamine sunnib teie tagasi liikuma hakkama, mis võib plaatast üle saada.

Supersets

Bicepsi treening

Biceps / Triceps Superset treening

Tagasi / Biceps Superset treening