Tazo orgaanilise chai tee eelised

Tazo orgaaniline Chai tee on mustade teed ja vürtsid, mis on magustatud suhkruroo ja meega. Chai on India kultuuri lahutamatu osa ja tänavaküpsetajad müüvad kuumat piimajooki aktiivsütt põldudel. Kui te imaibite kruusi chai’ga, võite ka kasutada ingveri, kardemoni ja kaneeli tervist. Rääkige meditsiinitöötajaga oma tervisega seotud probleemidest.

Koostisosad

Tazo orgaanilises Chai Teelis on must tee, ingver, kaneel, musta pipart, kardemon, nelk, star aniis, suhkruroo ja mee. Indias nimetatakse õlitatud musta tee piima ja suhkruga “chai”. Vürtsikas tee, mida läänlased mõtlevad nagu chai, nimetatakse masala chai või maitsestatud teeks. India erinevates piirkondades on oma masala chai eriline retsept. Näiteks Kashmiris on masala chai valmistatud rohelise tee, kaneeli, mandli, safrani, musta pipra ja kardemoniga, vastavalt Arzoo Magazine’ile. Tazo Organic Chai Tea vürtside ravimite mõju sõltub üksikisikust. Tazo Organic Chai Tea ei ole teie arstile sobiv nõuande ja ravi asendus.

Ingver

Ingveri taim on Aasiast pärit ning see on seotud käärsoole ja ženšenniga. Värsket või kuivatatud maapähkrut kasutatakse tee ja kulinaarse vürtsi valmistamiseks. See on pikaajaline Aasia ravimite ravim külmetuse, palaviku ja düspepsia raviks. Ingver sisaldab fütokeemikaale, mida nimetatakse gingerolideks, mis võitlevad viiruste ja bakteritega. Lisaks sellele viitavad uuringud sellele, et ingver võib võidelda selliste krooniliste haiguste vastu nagu vähk ja Alzheimeri tõbi, selgitab vähiuuringute professor Bharat B. Aggarwal ja 2011. aasta raamatu “Healing Spices” autor.

Kardemon

Kallist vürtsi, väikest musta kardemoni seemet toodab ingveri ja kollajuuriga seotud taim. Traditsioonilised meditsiinitöötajad Indias ja Hiinas on pikka aega kasutanud seda tõhusaks vahendiks haavandite raviks. Aggarwali sõnul on kardemonil kümneid lenduvaid õlisid, mis võivad seedetrakti probleeme, sealhulgas kõhupuhitus ja krambid. Uuringutes näib, et kardemon stimuleerib sülje tootmise ja seedimisega seotud närvisüsteemi osi. 2010. aasta väljaandes avaldatud “India Journal of Pharmaceutical Sciences” uuring näitas, et kardeomi eeterliku õli ekstrakt hävitab mikroobid, sealhulgas kahte tüüpi stafülokokkide baktereid.

Kaneel

Teadlased, kes on tuntud kui taimne seedeelundite ravim, uurivad kaneeli terapeutilisi kasutusi laboris. Näiteks on teadlased leidnud, et see vürts saab tappa Helicobacter pylori bakterid, mis põhjustavad enamik maohaavandeid, märgib Aggarwal. Peale selle leidis “Journal of Medicinal Food” 2011. aasta väljaande ülevaateartikkel, et paljud uuringud kinnitasid kaneeli võime alandada tühja kõhu veresuhkru taset diabeedi ja prediaabetikumide puhul.