Toiduväärtused dunkin “sõõrikud karamell latte lite

Dunkin ‘Donuts Latte Lite on saadaval mitmesugustes maitsetes, nagu karamell, vanilje ja mocha. Kõik maitsed sisaldavad sama palju kaloreid, rasvu ja toiteväärtust. Latte lite on menüüs märgistatud kui “DD Smart”. Seda seetõttu, et seda peetakse tervemaks kui teised valikud. Inimestele, kes jälgivad oma raskusi või kes püüavad oma rasvade tarbimist kontrollida, on Dunkini Donuts Caramel Latte Lite hea valik.

Dunkini Donuts Caramel Latte Lite on valmistatud kooritud piimaga. Latte ei paku dieedile märkimisväärset kogust vitamiine ega mineraalaineid.

Nii Dunkin ‘Donuts Caramel Latte Lite’i kuum kui ka jää versioon ei sisalda rasva, ei sisalda kolesterooli ega kiudaineid. Kuigi joogis on vähe süsivesikuid, on enamik neist süsivesikutest pärit suhkrutest. Näiteks Dunkin ‘Donuts Caramel Latte Lite väike suurus sisaldab 13 g süsivesikuid. Neist 10 g on suhkrud.

Dunkin ‘Donuts Caramel Latte Lite on saadaval kolmes suuruses: väikesed, keskmised ja suured. Kõik kolm suurust on kalorites ja rasvasisaldusega vähemalt 25 protsenti madalamad kui võrreldavad mitte-lite versioonid. Väikesel mõõtmel on 80 kalorit, keskmisel on 120 kalorit ja suurusega 160 kalorit.

Latte Lite sisaldab vähendatud kogust suhkrut. Näiteks Iced Latte with Sugar Small, mitte lite latte, sisaldab 27 g süsivesikuid, samas kui Lite versioon sisaldab 13 g süsivesikuid. Mõlemad lite ja mitte-lite versioonid sisaldavad sama koguse valku: 7 g.

Koostisosad

Üldine hinnang

Kaloreid

Muud toiteväärtused