Toitainesisalduse teave pringles chipsile

Pringlesi laastud, mida müüakse kauplustes alates 1968. aastast, valmistatakse põhiliselt kuivatatud kartulitest, seejärel vormitakse, virnastatakse ja ladustatakse õhukindlas kanistris, mis hoiab värsket žetoonide või “krõbedade” värsket. Pringles can saab pakkimiseks kulub kolm kuni neli töödeldud kartulit. Kui te olete kunagi mõelnud, kui palju krõbedaid on kanistris, on vastus sama keeruline, kui teate, kui palju kartulitüüpe on kotis. Pringles müüakse massi järgi, seega võib krõpsude arv varieeruda kanistri vahel.

Teenuse suurus ja sordid

Üks pringlite portsjon on 1 oz. Või 28 g võrdub ligikaudu 16 krõpsuga. Sortide hulka kuuluvad originaalsed maitsed, multigrain, Xtreme, perekonna faves, restoranid, vähendatud rasva, kerge ja 100-kalorik.

Kalorid, rasvad, kolesterool ja naatrium

Üks portsjon Original Pringles, kõik maitsed, sisaldab 150 kalorit, 9 g rasva – 2,5 g küllastunud rasva, kolesterooli ja 150 kuni 220 mg naatriumi. Kõik Multigrain Pringlesi maitsed on 140 kalorit, 8 g rasva – 2 g küllastunud rasva ja 150-190 mg naatriumi. Xtreme Pringlesil on 150 kalorit, 9 g rasva – 2,5 g küllastunud rasva ja 110-280 mg naatriumi. Kõik vähendatud rasvaste pringlite maitsed on 130 kalorit, 7 g rasva – 2 g küllastunud rasva ja 135 mg naatriumi. Fat-Free Pringles on 70 kalorit, rasvavaba ja 160-170 mg naatriumi portsjoni kohta.

Süsivesikud

Üks Original Pringles’i portsjon sisaldab 15 g süsivesikuid, 1 g toiduvärvi ja 0-1 g. Kõik Multigrain Pringlesi maitsed sisaldavad 16 g süsivesikuid, 1 g toiduvärvi ja 1 g suhkruid. Xtreme Pringles’il on 15 g süsivesikuid, 1 g toidulisandeid ja 0 kuni 2 g suhkruid. Kõik vähendatud rasvaprillide maitsetel on 17 g süsivesikuid, 1 g toidurasv ja 1 g suhkruid. Light Fat Free Pringles’il on 15 g süsivesikuid, 1 g kiudaineid ja 1 g suhkruid.

Valk

Üks portsjon Original, Multigrain, Xtreme ja Reduced Fat Pringles sisaldab 1 g valku portsjoni kohta. Light Fat Free Pringles on 1 kuni 2 g valku portsjoni kohta.

Koostisosad

Original Pringles on kuivatatud kartul, mis on valmistatud ühe või mitme maisiõli, puuvillaseemneõli, sojaõli või päevalilleõli, riisijahu, nisutärklise, maltodekstriini, soola ja dekstroosiga. Maitsestatud Pringles nagu hapukoor ja sibul, BBQ, ranch, pizza jt võivad sisaldada täiendavaid looduslikke ja kunstlikke toite, värve ja koostisosi. Pringles krõbedad sisaldavad ka nisu ja piima koostisosi, mis on tuntud allergeenid.