Venib kaheksa peamist lihasrühma

Pingutus on teie keha tervisele oluline. See parandab paindlikkust, suurendab liikumise ulatust ja võib isegi vigastada. Keha kaheksa peamise piirkonna lihaste venitades võite saada kogu keha venituse, mis hoiab sind elastseks ja tugevaks. Kasutage statsionaarset või statsionaarset vööndit, mida hoiate iga 30 sekundi vältel ja treeningu lõpus kõige paremini kasu. Veenduge, et mõlemad pooled oleksid võrdselt võrdsed.

Kaheksa rühma

Teie keha peamised lihased jagunevad kaheksa rühma: õlad, käed, rind, kõhu, seljaosa, tagumik, reied ja vasikad. Teie õlgade peamised lihased on teie deltoidid ja trapetsi lihased. Sinu kätes on teil bicepsid oma õlavarre ees ja tricepsid selga. Teie rinnanäärme lihased asuvad teie rinnal, teie kõhupiirkonna rectus abdominis ja kaldsed lihased. Seljas on kolm lihast: erector spinae, latissimus dorsi ja rhomboidid. Teie gluteed koosnevad teie tagumikust lihastest, teie hamstrings ja nelinurkseed on teie reie lihased, teie vastikad ja sääreluu lihased on teie vasikas.

Ülakeha

Seisundis tõmmake oma õlad välja, sirutades sirgelt sirgjoont üles rinnale ja asetades teise käe küünarvarre, et tõmmata käsi sinu lähedale. Järgnevalt laiendage oma sirget kätt oma ees oma sõrmede suunas ja teie peopesast eemale. Pöörake sõrmed õrnalt oma keha poole, et venitada oma bicepsi. Tõmmake oma käed üles ja painutage see oma peaga oma sõrmedega, mis asuvad teie õlaribade vahel. Kasutage oma teist kätt, et tõmmata oma küünarnukki oma tricepsi lihaseid venitada. Lõpuks leidke partner, kes seisab teie taga ja haarake mõlemad oma käsivarred, tõmmates neid kokku, et venitada oma pectoralis lihaseid.

Kõhu ja seljaosa

Alustage põlvitamist oma kätega otse oma õlgade ja põlvede all otse puusade alla. Pöörake oma tagakülg lae poole, tõmmates oma selja lihaseid. Järgmine kaare tagakülg, lastes oma kõhu nööril põranda suunas püsti tõsta oma kõhu lihaseid. Liiguge maapinda ja tõmmake põlved rinnale. Hoidke neid siin, et oma erector-spinae lihaseid venitada, enne kui pääsed pääse ühele poole. Pöörake oma vastassuunaline käsi vastassuunas ja vaadake oma käe läbi, et oma piirid venitada.

Alumine keha

Jalata jälle sirge jalg teie ette ja asetage oma rinnus oma jala suunas, venitades hamstringu ja gluteuse lihaseid. Tasakaal ühe jalaga, teine ​​jala painutamine ja jalgade tõmbamine tagant, et venitada oma neljakordseid lihaseid. Lõpuks seisma silmitsi seinaga ja asetage mõlemad käed sellele. Laiendage üht sirgjoont oma selja taha surudes maha. Leota seinale, et venitada oma kõhulihaste lihaseid. Korda venitust painutatud seljatoega, et keskenduda oma ainsale lihasele.